Blog – dlaczego powstał?

Zastanawialiśmy się jak moglibyśmy poprawić kontakt z naszymi klientami dając im możliwość wglądu w to, co się u nas dzieje. Uznaliśmy wspólnie, że to chyba już najwyższy czas na powstanie bloga. Postaramy się regularnie wypuszczać przyjemne dla oka artykuły, które przybliżą wam nie tylko naszą ofertę i aktualne promocje, ale również udzielą przydatnych porad i informacji na temat całego świata poligrafii.

Nasz zespół od lat rozwija się w branży reklamowej. Posiadamy ogromny bagaż doświadczeń i kreatywne, otwarte umysły. Z dnia na dzień coraz bardziej się rozwijamy i pozyskujemy coraz to więcej zadowolonych klientów. Nie przestajemy posuwać się naprzód – wprowadzamy w życie coraz to nowsze rozwiązania i modyfikacje, które mają jeszcze bardziej poprawiać jakość wykonywanych przez nas usług.

Dlaczego właściwie tak bardzo nam zależy? Przekonanie klienta, aby dokonał pierwszego zamówienia nie jest przecież niczym trudnym – można zastosować masę tanich chwytów reklamowych i zazwyczaj pewnie przyniosłoby to oczekiwane efekty, jednak bardzo krótkotrwałe – to nie dla nas. Pragniemy przekonywać naszych klientów czynami, a nie pustymi słowami. Tak, aby potrzebując billboardu, czy katalogu w pierwszej chwili przychodziło im na myśl „zamówmy w Diamond Druk – to dobra drukarnia internetowa.

Trzeba pamiętać, że nie jesteśmy jednak zwykłą drukarnią online – zapewniamy kompletną obsługę z całego zakresu realizacji reklamy, czyli od momentu narodzin pomysłu i wykonania projektu graficznego, po wysokiej jakości druk.

Share This

diamondadmin