Druk ulotek, czyli popularny sposób na reklamę

Kiedy warto i czy w ogóle?

Wiemy, że lubisz załatwić wszystko za jednym zamachem – mamy podobnie, przecież nic w tym dziwnego. W związku z tym nie będzie chyba żadnym zaskoczeniem, gdy napiszę, że drukarnia internetowa Diamond Druk wśród bardzo wielu usług, jakie oferuje posiada również druk ulotek. Mimo że wiele osób uważa, że ulotka jest już prehistorycznym sposobem na reklamę i średnio się sprawdza nie jest to do końca prawdą – wszystko zależy od targetu w jaki jest wymierzona i odpowiedniego wykonania. Oczywiste jest, że jeśli prowadzimy sklep z kosztowną biżuterią nie będzie większego sensu, by takim sposobem reklamować go w centrum miasta, bo prawdopodobnie ludzie, którzy ulotkę wezmą po spojrzeniu na tematykę wyrzucą ją od razu do śmieci, a osoby które mogłyby być faktycznie zainteresowane tego rodzaju produktem zazwyczaj nie mają w zwyczaju  zwracać uwagi na próby ich wręczenia. Inaczej jest, kiedy prowadzisz przykładowo salon kosmetyczny, a celem „wręczycieli” są kobiety – w takim wypadku reklama powinna przynieść oczekiwane efekty. Czy zatem ulotka jest już nieopłacalną formą promocyjną? Z całą pewnością nie.

Co zrobić by ulotka zadziałała?

Realizacja zamówienia na druk ulotek, jak w przypadku każdego innego produktu musi być poprzedzona otrzymaniem przez nas gotowego projektu, bądź zleceniem wykonania go nam. Warto pomyśleć o tym, co na ulotce powinno się przede wszystkim znaleźć – musi być chwytliwa, stosunkowo prosta i zawierać możliwie niedużo tekstu. Bardzo skutecznym manewrem może okazać się nadanie jej właściwości kuponu rabatowego – np. ”Okaż ulotkę w salonie i otrzymaj zniżkę w wysokości 15% na wszystkie nasze usługi!”.

Co możemy zaproponować?

W naszej drukarni zamówią Państwo standardowe ulotki w formatach od A6, aż po A3 drukowane na papierze kredowym wybranym spośród siedmiu różnych pod względem gramatury (od 130 do nawet 350 g), bądź 90-gramowym offsecie, a także nieco bardziej nowoczesne ulotki kwadratowe. Dysponujemy również ulotkami w formacie DL oraz składanymi, dzięki którym poprzez bardziej innowacyjną formę Twoja reklama z pewnością zostanie bardziej doceniona przez potencjalnych klientów i będzie się lepiej prezentowała.

Gdy druk ulotek dobiegnie końca, domyślnie stosujemy lakier dyspresyjny w celu ich uszlachetnienia oraz polepszenia trwałości, jednak dla klientów oczekujących czegoś więcej w przypadku zwykłych ulotek możemy zastosować upiększającą folię (połysk lub mat) bądź lakier UV. Zapraszamy na naszą stronę internetową diamond-druk.pl, na której będą mogli Państwo zapoznać się ze szczegółową ofertą oraz cennikiem.

Share This

Przemek