Katalogi ofertowe – gdzie zamówić?

Jeśli drukować katalogi ofertowe, to najlepszym miejscem do tego będzie drukarnia online. Pewnie zapytasz – dlaczego warto wybrać akurat naszą? Są trzy główne powody: niska cena, wysoka jakość, studio graficzne.

Deklarując się jako tania drukarnia internetowa robimy wszystko, aby nasze ceny były jak najbardziej konkurencyjne, jednak nie to jest dla nas najważniejsze – największą rolę odgrywa jakość i to właśnie ona najbardziej przekłada się na zadowolenie klienta. Dysponując najnowszymi technologiami, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu tani druk ulotek, plakatów, katalogów i innych produktów reklamowych nie ujmując tymże artykułom odpowiedniego wykonania.

Katalogi ofertowe niestety mają do siebie to, że przygotowanie projektu potrafi być bardzo czasochłonne. Jako drukarnia cyfrowa o dużym zakresie usług pragniemy umożliwić Państwu załatwienie wszystkich spraw związanych z drukiem od A do Z w jednym miejscu – u nas! Nasze studio graficzne składa się z utalentowanych, młodych ludzi związanych z branżą już kilka, ładnych lat. Jesteśmy zdolni przygotować nawet najbardziej złożone wizualizacje, a więc i katalogi nie będą dla nas większym problemem.

Kiedy warto postawić na katalogi ofertowe? Operując na przykładach – mamy klienta, który chce zakupić lustro i chcielibyśmy przedstawić mu obszerną ofertę z tym właśnie produktem, z której to być może któryś go zainteresuje. Wtedy z pomocą przychodzi nasz elegancki katalog, przedstawiający to, co mamy do zaoferowania w jak najlepszym świetle.

Wykonujemy druk katalogów w trzech typach: spiralowane, szyte oraz klejone. Dużo można by pisać o różnicach między nimi, dlatego odsyłam was na naszą stronę diamond-druk.pl, gdzie z lewej można wybrać interesujący nas rodzaj i przeczytać wszystko na jego temat. Należy pamiętać, że im większy nakład, tym cena staje się korzystniejsza.

Share This

Przemek