Nasza nowa marka z plecakami reklamowymi!

Plecaki reklamowe z firmowym nadrukiem stają się coraz bardziej modne, a my jak zwykle nie pozostajemy obojętni trendom. Stworzyliśmy nową markę specjalizującą się właśnie w produkcji i sprzedaży worków sportowych, które w ostatnim czasie stały się jednym z najlepiej działających gadżetów reklamowych! Targetem Twojej firmy są młode osoby? To właśnie one wezmą je na swe barki najchętniej – nie traktując tego jako reklamę, a jako prosty, wygodny i designerski plecak idealny na wieczorny spacer po mieście.

Świetnie sprawdzą się w roli zamiennika dziewczęcej torby, w którego kieszeni, choć trudno w to uwierzyć, zmieści się cała zawartość tego uchodzącego za worek bez dna przedmiotu codziennego użytku, z tym że komfort ich noszenia jest zdecydowanie większy. Miękka, 150-gramowa, stuprocentowa bawełna o naturalnym kolorze będzie pasowała do wielu kreacji odzieżowych, a także do wielu projektów graficznych – a poza tym wytrzyma długi okres użytkowania.

Sposobów ich wykorzystania jest wiele – bardzo częstą praktyką jest dorzucanie ich jako gratisy do zamówień powyżej danej kwoty, jednak gdy Twoja marka jest już dość silna, bez trudu powinieneś być w stanie sprzedać je jako produkt, co możemy ułatwić dodając do nich naklejki z unikalnymi kodami kreskowymi. Zamów plecaki reklamowe z naszej strony www.plecakibawelniane.pl, w formularzu kontaktowym podaj hasło „BLOG PLECAKOWY” i otrzymaj 10% rabatu na Twój pierwszy zakup niezależnie od ilości!

 

 

Share This

Przemek