Okienne folie OWV

Folie OWV (ang. One Way Vision), jak sama nazwa wskazuje, charakteryzuje widoczność z zaledwie jednej strony. Działanie takiej folii przypomina nieco lustro weneckie, przez które od strony wewnętrznej widać wszystko jak przez szybę, a od zewnątrz można zobaczyć co najwyżej swoje odbicie – z tym że, tutaj zamiast tego będzie to Twoja grafika reklamowa!

Posiadają perforowaną strukturę, co umożliwia przepuszczanie światła do oklejonego pomieszczenia na poziomie do nawet 50-ciu procent, jednocześnie uniemożliwiając zobaczenie co jest w środku. Folie OWV możemy zadrukować w każdym, zależnym tylko od Państwa wyboru kolorze. Od wewnątrz musi pozostać czarna. Ten produkt nada się doskonale wszędzie tam, gdzie potrzebujesz nieco intymności dla swoich klientów (jak na przykład salon kosmetyczny, czy bank), ale też by po prostu zyskać dodatkową przestrzeń reklamową!

Nasza drukarnia oferuje folie OWV o grubości 180 mic. Nadruk wykonujemy przy użyciu technologii druku solwentowego. Struktura folii nie wymaga laminowania – jest fabrycznie uodporniona na warunki atmosferyczne, dzięki czemu nawet po wielu latach użytkowania pozostaje nienaruszona.

Szukasz czegoś co spisze się również w nocy? Mamy dla Ciebie coś specjalnego. Folia odblaskowa OWV o parametrze 200 mic. sprawi, że Twój przekaz reklamowy będzie trafiał do odbiorców 24 godziny na dobę! Format do wyboru: 150 x 100 cm, 100 x 100 cm, 200 x 100 cm lub własny nawet do 150 x 1000 cm!

Share This

Przemek