Zaproszenia – dla gości i kontrahentów

Zaproszenia są w zależności od charakteru luźną lub bardziej formalną formą pisemną, mającą na celu poinformowanie adresata o nadchodzącym wydarzeniu, na którym nie chcielibyśmy, aby go zabrakło. Urządzasz urodziny? Zbliża się Twoje wesele? A może organizujesz biznesowe spotkanie konferencyjne lub jesteś artystom i chciałbyś zaprosić jakieś ważne osobistości na wernisaż? Obojętnie które z wymienionych Ciebie dotyczy – zaproszenia to najlepszy sposób aby to zrealizować. Wszystko czego potrzebujesz to odpowiedni projekt, który zagwarantuje oczekiwane efekty. Czy zlecisz jego wykonanie nam, czy zajmiesz się tym samodzielnie z pomocą naszego kreatora – to już zależy tylko od Ciebie!

Bardzo dużą rolę odgrywają rodzaj, gramatura oraz kolor papieru. W zależności od przeznaczenia zaproszenia powinni Państwo przemyśleć, które najbardziej pasują do wstępnej idei. Do zaproszeń bardziej formalnych sugerujemy na przykład papier o większej gramaturze połączony z neutralną barwą papieru, która podkreśli elegancje. Nie bez znaczenia są też sposób uszlachetnienia oraz format. W naszej drukarni dysponujemy formatami DL oraz A6 w obu orientacjach – pionie i poziomie, a wykończenie produktu w zależności od Państwa wyboru wykonujemy poprzez użycie specjalistycznej folii lub lakieru dyspersyjnego. Drukujemy również mniej standardowe zaproszenia wielostronicowe o ilości stron od 2 do 6.

Pamiętaj – zaproszenia powinny:

  • Zawierać wyszczególnione pola na dane osoby zapraszającej, jak i zapraszanej oraz miejsce, adres, datę oraz godzinę rozpoczęcia wydarzenia);
  • Informować o rodzaju wydarzenia oraz ewentualnym motywie przewodnim;
  • Zawierać informacje o konieczności potwierdzenia przybycia;
  • Korzystać ze zwrotów grzecznościowych;

 

Share This

Przemek